BİZ KİMİZ ?

GÖZÜTOK İNŞAAT HAKKINDA

1979 yılında İsrafil Gözütok tarafından kurulan Gözütok İnşaat faaliyetlerine İzmir Özdere'de başlamış ve yüzlerce projeye imza atmıştır.

Kurulduğu günden bu güne müteahhitlik, kaba inşaat, ince işçilik ve tadilat işlerinde başladığı her işi başarıyla tamamlamıştır. Başta İzmir Özdere olmak üzere Torbalı Menderes Mavişehir ve Buca'da yapmış olduğu kaliteli işler ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış, müteahhitlik, kaba inşaat ve ince işcilik alanında faaliyetlerine devam etmektedir.

Devamını Oku...
Awesome Image

HABERLER

İşimiz, gücümüz inşaat...

Hızlı, kaliteli, esnek çözümlerimizle inşaat projelerinize değer katıyoruz. 30 yıla aşan tecrübemiz, güçlü alt yapımız ve geniş kadromuzla işimiz, gücümüz inşaat... Müşteri beklentilerini her defasında, zamanında ve tam olarak karşılamak, çevreye saygılı estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır. Hizmette güven, müşteri memnuniyeti, kalite, hız ve stabilite prensiplerine bağlı, etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren bir inşaat firması olmak ve %100 memnuniyet sağlamaktır

signature